back

Фермерство – це не професія, а особливий стиль і сенс життя - Жанна Шерстюк

18-06-2021 | 15:47

Аграрний сектор України поповнився значною кількістю агроформувань різних типів господарювання, які не лише створюють конкурентне середовище великим сільськогосподарським підприємствам, але й забезпечують зайнятість сільського населення та сприяють наповненню місцевих бюджетів.
І сьогодні на передодні Дня фермера заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк привітала представників цієї галузі та побажала здоров'я, щастя, родинного тепла і благополуччя, а також процвітання і стабільного розвитку їхнім господарствам. До привітань також долучився заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

В області здійснюють господарську діяльність 645 фермерських господарств. Вони виробляють майже 10% продукції сільського господарства Чернігівщини та мають дуже широкий асортимент. – зазначила заступниця голови облдержадміністрації.
Вона розповіла, що окрім традиційних зернових, олійних культур, ягідництва та садівництва, вирощування і розведення свиней й великої рогатої худоби, фермерські господарства області виготовляють і ексклюзивну продукцію. Зокрема, в регіоні є один з найбільших комплексів з виробництва заморожених ягід.

Фермери Чернігівщини освоїли виробництво олії, борошна, м’ясних та ковбасних виробів, заготовляють молоко європейської якості, а деякі спеціалізуються на органічній продукції.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток сільського господарства та розв'язання питань продовольчої безпеки держави, та з нагоди Дня фермера Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

МАНДРИКА Володимира Михайловича - голову селянського фермерського господарства «Володимир», Чернігівський район;

ЯКУБА Івана Миколайовича - голову фермерського господарства «Соната», Чернігівський район;

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

БІЛОМУ Андрію Ігоровичу - голові фермерського господарства «Ніжин Агроінвест»;

КАРАЦЮБІ Василю Михайловичу - заступнику голови фермерського господарства «Агро-люкс», Новгород-Сіверський район;

МИСНИКУ Євгену Миколайовичу - голові фермерського садівничого господарства «Золотий Пармен», Новгород-Сіверський район;

СЕНЬКУ Владиславу Юрійовичу - голові фермерського господарства «АЙРОН БРІДЖ», Новгород-Сіверський район.