back

Відповідно до Національного плану вакцинопрофілактики у Чернігові 19 та 21 червня працюватиме центр масової вакцинації

18-06-2021 | 14:55

Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус та про хід вакцинальної кампанії на Чернігівщині сьогодні в ефірі каналу «Україна 24» розповіла заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк.

Наразі значно знизилася кількість інфікованих Covid-19. На ранок 18 червня в області зафіксовано 495 активних випадків інфікування, на госпіталізації перебуває 91 людина, – зазначила Жанна Шерстюк та додала, що в регіоні активно проводиться вакцинація проти ковіду. На сьогодні першою та другою дозою щеплено близько 50 тисяч осіб, з них понад 2 тисячі – вакцинували вчора. Загалом на Чернігівщині повністю вакциновано 8 353 людини (отримали дві дози).

Щеплення проводять відповідно до розробленої дорожньої карти. Особи, які отримали першу дозу препарату AstraZeneca, нині отримують другу. Працівників критично важливих структур державної безпеки (ДСНС, прикордонники), освіти, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також закладів соціальної сфери та їхніх підопічних щеплюють Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Всіх інших – вакциною CoronaVac.

Відповідно до Національного плану вакцинопрофілактики на Чернігівщині 19 та 21 червня працюватиме центр масової вакцинації. Всі охочі можуть отримати щеплення в актовій залі Деснянської районної ради (проспект Перемоги, 141) з 9 ранку до 15 години дня, – повідомила заступниця голови ОДА.

Вона підкреслила, що вакцинуватимуть не тільки громадян, які попередньо записалися в ресурсі «Дія», або через гарячу лінію, а й в режимі живої черги. Із собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації