back

Чернігівщина посіла перше місце в Україні за кількістю проєктів щодо підключення оптоволоконного інтернету – Анна Коваленко

11-06-2021 | 15:46

Інтернет – необхідність для розвитку країни. Це фундамент, на якому будується успішна цифрова держава.  Щодня в нашій країні все більше послуг стають доступними онлайн. На сайті Дія можна обрати безліч послуг, які стали доступні не виходячи з дому, навіть комплексні програми, наприклад такі як є-малятко, коли можна за одним запитом отримати до 10 документів.

 Отже, для України забезпечення інтернет-покриттям усієї території – є одним з головних завдань. Завдяки проєкту “Інтернет-субвенція” вже цього року понад мільйон українців отримають можливість вперше під'єднатися до оптичного інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця.

– Чернігівщина зайняла перше місце в Україні за кількістю підтриманих Мінцифри проєктів підключення оптоволоконного інтернету. Півтори тисячі соціальних закладів області  отримають якісний інтернет за програмою “Інтернет-субвенція”, – повідомила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.

Вона підкреслила, що 51 громада регіону пройшла відбір та отримає на це майже 60 млн гривень з держбюджету.

Всі школи, лікарні, та інші соціальні заклади, підключені за рахунок субвенції, будуть забезпечені Wi-Fi-мережею.

Цей проєкт дозволить 153 тисячам мешканців області вперше отримати доступ до оптичного інтернету.

Анна Коваленко зазначила, що важливим є той факт, що кожен із відвідувачів соціальних закладів зможе скористатися швидкісним інтернетом, який буде безплатним до кінця 2022 року.

Перевірити, чи буде реалізовуватися у вашій громаді проєкт можна за посиланням.