back

У Чернігівській ОДА провели засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги

10-06-2021 | 14:17

Заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Дума провела сьогодні засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації. Участь у заході взяли Директор Департаменту соціального захисту населення Олег Русін та члени робочої групи.
Підставою для зібрання стала заява члена сім’ї померлої особи з інвалідністю щодо передачі йому у власність автомобіля AUDI А4, – розповіла Олена Дума, додавши, що передача державного майна має відбуватись відкрито та прозоро.Даний транспортний засіб визнаний гуманітарною допомогою особі з інвалідністю і був виданий через структурний підрозділ соціального захисту населення.
Відповідну до п.16 «Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями» затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 19.07.2006 року №999 передбачається, що після смерті особи з інвалідністю, автомобіль може бути безоплатно переданий у власність члену сім’ї за його бажанням та за умови, що він був зареєстрований за тією ж адресою, що і померлий, – повідомив Олег Русін, додавши, що відповідні заяви та документи дружина померлого інваліда надала, отже Департамент причин для відмови у передачі не вбачає.
Після обговорення даного запиту провели голосування на якому одноголосно прийняли рішення про передачу автомобіля родичці померлого інваліда.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації