back

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 93 нових випадки COVID-19

04-06-2021 | 16:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 червня в області зафіксовано 93 нових випадки COVID-19.

Захворювання підтверджено у чотирьох ніжинців, 14 чернігівців, 53 жителів Бахмацького району. Семеро інфікованих у Новгород-Сіверському, п’ятеро – у Бобровицькому, троє – у Куликівському районах. Двоє хворих у Прилуках, стільки ж у Козелецькому районі, по одному – у Коропському, Корюківському і Чернігівському. З них 8 осіб госпіталізовано, решта лікується амбулаторно.

На жаль, маємо ще один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, помер 56-річний чоловік з Корюківського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 130 хворих. З них 38 чернігівців, троє прилучан, стільки ж мешканців Чернігівського, Ріпкинського, Семенівського, Коропського, Корюківського, Куликівського, Новгород-Сіверського, Носівського, Ічнянського та Бобровицького районів. 19 одужавших у Бахмацькому районі, шестеро – у Прилуцькому, п’ятеро – у Сновському, четверо – у Козелецькому. По два хворих одужали у Менському, Ніжинському, Сосницькому й Варвинському районах, по одному – у Срібнянському, Талалаївському і Городнянському, семеро у Борзнянському, стільки ж – у Ніжині. З них 26 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 57 039 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 54 386 пацієнтів одужали;

– 985 — лікується амбулаторно;

– 238 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1333 летальних випадків;

– 97 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели близько 900 досліджень.