back

Близько 200 депутатів з усієї Чернігівщини змагаються у фізичній вправності

04-06-2021 | 15:00

Сьогодні на базі СДЮШОР з лижного спорту у Чернігові проходить десята обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, селищних і сільських рад. Так, цього року до збірних команд міст обласного значення та новоутворених районів долучилися і самостійні команди Борзнянської та Семенівської міських рад, селищних Варвинської та Сосницької, а також сільських Комарівської та Дмитрівської рад. Загалом позмагатися у фізичній вправності приїхали близько двохсот осіб.

В урочистому відкритті спартакіади взяли участь голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко та її заступниця Олена Дума, керівництво обласної ради, представники Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА.

– Знаю, що в повсякденному житті не завжди вистачає часу, щоб приділяти достатньо уваги спорту. Тому від сьогоднішньої спартакіади бажаю отримати тільки задоволення та хороші результати, — звернулася до учасників заходу голова ОДА і додала: – У таких змаганнях гартується, перш за все, командний дух: кожен розуміє один одного, знає, що поруч колеги, які завжди підтримають та допоможуть. Нехай досвід взаємодопомоги та підтримки стане вам у пригоді під час щоденної роботи.

 
Протягом дня відбудуться змагання із п’яти видів спорту: мініфутболу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок.

Головне завдання спартакіади, яку щороку організовує облдержадміністрація спільно з профільним департаментом, — залучення депутатів усіх рівнів до участі у спортивних заходах, зміцнення їх здоров’я, організація активного дозвілля і пропаганда здорового способу життя.