back

Олена Дума привітала учасників VII обласної спартакіади «Сильні духом» 

02-06-2021 | 18:01

Більше 30 учасників з Чернігова, Ніжина, Прилук, Куликівської, Киїнської та Ріпкинської громад 2 червня взяли участь в VII обласній спартакіаді «Сильні духом» серед людей з інвалідністю.

Привітали спортсменів в спортивному комплексі «Хімік» заступниця голови ОДА Олена Дума, голова обласної ради Олена Дмитренко та в.о.директора Департаменту сім"ї, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Шемець.

- Фізична культура і спорт є однією з пріоритетних сфер суспільного життя Чернігівщини. Ця галузь гідно представляє нашу область на державному і міжнародному рівні. Результат праці спортсменів, тренерів та організаторів робить великий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту, ствердження іміджу Чернігівщини на міжнародній арені, - наголосила Олена Дума.

В області ведеться активна робота по вирішенню проблем та розширенню можливостей людей з інвалідністю. Функціонує громадська організація «Інтеграція», регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» та комунальний заклад «ДЮСШ осіб з інвалідністю» обласної ради. 

- ОДА надає всебічну підтримку та пишається результатами наших спортсменів на Паралімпійських іграх, чемпіонатах світу, Європи та інших змаганнях. Адже тріумфи українців на міжнародній арені вселяють почуття гордості і становлять міцну основу патріотичного виховання дітей та молоді, - підкреслила Олена Дума.