back

Чернігівська ОДА системно працює над залученням благодійної та спонсорської допомоги тим, кому вона найбільше потрібна, - Олена Дума

01-06-2021 | 18:18

Сьогодні, 1 червня заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Дума взяла участь у передачі благодійної допомоги дитячим соціальним закладам області.
Роман Польовий, директор Благодійного фонду Сергія Тігіпка, передав трьом соціальним закладам м’ячі, ракетки для гри в бадмінтон, волани, самокати та інші важливі для дитячого дозвілля речі.

- Цей спортивний інвентар стане в пригоді вихованцям трьох центрів соціально-психологічної реабілітації дітей у Чернігові, Ніжині та Хмільниці. Чернігівська обласна державна адміністрація системно працює над залученням благодійної та спонсорської допомоги тим, кому вона найбільше потрібна. Цього разу в фокусі потреби трьох соціальних закладів для дітей та центрів соціальної допомоги, - розповіла Олена Дума.

За її словами, це вже друга поставка в рамках співпраці облдержадміністрації з благодійним фондом. На минулому тижні за ініціативи Чернігівської ОДА відбулася передача комп’ютерної оргтехніки в новостворені служби у справах дітей Талалаївської, Парафіївської та Ічнянської громад.