back

Чернігівська ОДА планує кампанію оздоровлення та відпочинку дітей

28-05-2021 | 11:57

У четвер, 27 травня, відбулася Всеукраїнська online нарада з організації і  проведення оздоровлення та відпочинку дітей. У засіданні взяла участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олена Дума та керівники структурних підрозділів у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей, органів державного нагляду та контролю, до компетенції яких належать питання організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Цьогорічна кампанія оздоровлення так само як і торік відбувається в умовах карантину. Тому головне завдання її організаторів — створити безпечні умови для дітей під час оздоровлення та відпочинку. Оздоровлюватимуться діти у таборах «Молода гвардія» (Одеса) та «Артек» (Київ). Окрім цього, у поточному році вперше приймуть маленьких відпочивальників гірські табори Закарпаття. Загалом планується оздоровити понад мільйон дітей з усієї України.

– Сьогодні необхідно чітко окреслити основні завдання з підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей області в непростих епідемічних умовах, врахувавши позитивні напрацювання попередніх років, та неухильно виконувати поставлені задачі, – зазначила Олена Дума. – Як свідчить досвід, у цій сфері Чернігівська ОДА спроможна вирішувати завдання будь-якої складності. Головне – чітко скоординувати роботу на місцях та правильно розставити акценти.

Пріоритетом цьогорічної кампанії залишається безпечне, якісне, змістовно наповнене, в тому числі й заходами національно-патріотичного виховання, оздоровлення дітей.