back

На ділянці дороги О250920 Корюківка – Наумівка – Перелюб – Погорільці – Семенівка розпочато ремонт

27-05-2021 | 12:34

За інформацією Управління капітального будівництва ОДА, розпочато роботи з поточного середнього ремонту на дорозі О250920 Корюківка – Наумівка – Перелюб – Погорільці – Семенівка з під’їздом до с. Баранівка на ділянці км 37 + 300 - км 46 + 000. Загалом заплановано відремонтувати відрізок ділянки протяжністю 5 кілометрів.

Наразі силами підрядної організації проводяться роботи:

- видалення зелених насаджень;
- планування узбіч;
- влаштування вирівнюючих шарів основи із щебенево-піщаної суміші.

На 2021 рік в рамках програми Президента України "Велике будівництво" в Чернігівській області запланована реалізація 34 проєктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності. 

З них 28 проєктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, загальною протяжністю 90,01 км. В тому числі:
1 об’єкт  – капітального ремонту дороги,
16 об’єктів – поточного середнього ремонту,
11 об’єктів  – капітального ремонту мостів,
6 проєктів на вулицях і дорогах комунальної власності в населених пунктах загальною протяжністю 7,92 км, в тому числі реконструкція 2 об'єктів та поточний середній ремонт 4 об'єктів.

Пріоритетність при відборі об’єктів ремонту доріг надається маршрутам шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських перевезень та дорогам, по яких проходять туристичні маршрути.