back

На проєкти за програмою «Підтримка регіональної політики України» буде спрямовано 480 млн грн у 2021 році

27-05-2021 | 12:28

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов підписав наказ щодо спрямування 744 млн грн на реалізацію у 2021-2023 роках проєктів регіонального розвитку за програмою «Підтримка регіональної політики України». З них у 2021-ому році — 480 млн грн.

«Підписав наказ щодо спрямування коштів секторальної підтримки на реалізацію проєктів регіонального розвитку. Вже цього року 480 млн грн з державного бюджету буде спрямовано на понад 80 проєктів регіонального розвитку. Продовжуємо розвивати регіони та будувати сильну державу», – повідомив Міністр Олексій Чернишов.

Також Мінрегіоном буде реалізовано проєкт щодо створення ГІС-системи моніторингу розвитку адміністративно-територіальних одиниць, а також проєкт щодо підвищення ефективності формування та реалізації державної регіональної політики (підсилення інституційної спроможності агенцій регіонального розвитку).

Нагадаємо, 25 травня Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Міністерство розвитку громад та територій України підписали грантову угоду на суму в 7 млн євро, що буде профінансовано ЄС.