back

Між селами Бакланова Муравійка та Орлівка ремонтуватимуть ділянку дороги

27-05-2021 | 11:54

Ділянку дороги між селами Бакланова Муравійка та Орлівка готують до ремонтних робіт. Як повідомляє Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА, на ділянці дороги О251002 Бакланова Муравійка –  Орлівка розпочалися роботи з поточного середнього ремонту. Всього планується відремонтувати відрізок довжиною 5,2 кілометра. 

Підрядна організація на даному етапі проводить наступні роботи:
- видалення зелених насаджень;
-  планування узбіч;
-  влаштування вирівнюючих шарів основи із щебенево-піщаної суміші.

На 2021 рік в рамках програми Президента України "Велике будівництво" в Чернігівській області запланована реалізація 34 проєктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності. 

З них 28 проєктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, загальною протяжністю 90,01 км. В тому числі:
1 об’єкт  – капітального ремонту дороги,
16 об’єктів – поточного середнього ремонту,
11 об’єктів  – капітального ремонту мостів,
6 проєктів на вулицях і дорогах комунальної власності в населених пунктах загальною протяжністю 7,92 км, в тому числі реконструкція 2 об'єктів та поточний середній ремонт 4 об'єктів.

Пріоритетність при відборі об’єктів ремонту доріг надається маршрутам шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських перевезень та дорогам, по яких проходять туристичні маршрути.