back

Майже 100 представниць жіночого бізнесу взяли участь у XIX щорічному обласному ярмарку «Що може жінка»!

24-05-2021 | 16:45

У суботу, 22 травня, на центральній Алеї у Чернігові відбувся 19-й обласний ярмарок «Що може жінка».

Участь в урочистому відкритті заходу взяли заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк, перша заступниця голови обласної ради Ніна Лемеш, народний депутат України Сергій Гривко, директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олександра Хомик, голова Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини» Олена Пекуровська та віцепрезидент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Лариса Циган.

Обласна державна адміністрація всебічно сприяє розвитку професійної діяльності жінок, які займаються підприємницькою діяльністю або тільки бажають розпочати власну справу. І це свято також покликано сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, демонструючи кращі досягнення жінок-підприємниць нашої області, — зазначила Жанна Шерстюк та побажала учасницям ярмарку успіхів, наснаги та родинного затишку.

Вітаючи учасників заходу, Олександра Хомик зауважила, що за активної участі органів влади, в нашій області ефективно функціонує екосистема підтримки жіночого бізнесу. Учасниці якої результативно співпрацюють між собою та підтримують жінок в реалізації амбітних задумів та ідей, надихають їх до підприємницької діяльності, показуючи приклад можливостей через власний підприємницький досвід.

Загалом в ярмарку взяли участь близько 100 представниць жіночого бізнесу, майстринь, які презентували ексклюзивні товари та послуги, органічну продукцію місцевих виробників, а також креативні авторські товари ручної роботи. Долучились до заходу і представниці територіальних громад. Крім того, протягом дня відбувалися виступи музичних колективів та виконавців, конкурси, різноманітні майстер-класи та інші розважальні заходи.