back

З початку року на Чернігівщині виявлено та демонтовано 8 нелегальних АЗС

24-05-2021 | 14:38

В області триває робота щодо протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами. Так, у поточному році відпрацьовано 492 суб’єкти господарювання, які мають ознаки порушення вимог законодавства у сфері обігу пального. За результатами проведених заходів станом на 18 травня виявлено 128 порушень. По 17 з них складено адміністративні протоколи, по 4 — розпочато кримінальні провадження, а по 113 — винесено приписи про усунення порушень. Окрім того, нараховано штрафних та фінансових санкцій на суму 54 тис. грн, стягнуто — 53,4 тис. гривень. Про це повідомив в п’ятницю, 21 травня, заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко під час чергового засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території Чернігівської області.

До обговорення результатів роботи з виявлення порушень долучилися також представники профільних департаментів облдержадміністрації, правоохоронних та контролюючих органів області.

За повідомленням Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА, цьогоріч з незаконного обігу вилучено 971,6 тонни пально-мастильних матеріалів вартістю понад 22 мільйони гривень, а також обладнання – на суму 170 тисяч гривень.

— За даними Інтернет-ресурсу www.perevirazs.info на території Чернігівській області відсутні діючі нелегальні АЗС. Але за останній час до обласної державної адміністрації надійшло 10 звернень від народних депутатів України про нелегальне виробництво та збут пального на території України. Тож необхідно консолідувати наші зусилля та перевірити отриману інформацію, у разі виявлення порушень – усунути їх в найкоротші терміни, — звернувся Олександр Савченко до членів робочої групи, підбивати підсумки наради.