back

У Прилуцькій РДА провели зустріч "Наставництво змінює долі"

20-05-2021 | 22:12

У четвер, 20 травня, за участю заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Олени Думи, директора обласного центру соціальних служб Алли Кот, в. о. начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Станіслава Железного в Прилуцькій райдержадміністрації відбулася івент-зустріч «Наставництво змінює долі».

- За ініціативою голови ОДА Анни Коваленко на Чернігівщині активно реалізується програма наставництва. Завдяки очільниці області наш регіон став першим за динамікою виконання цієї програми, - зазначила Олена Дума. Вона додала, що хоча сама програма не є унікальною, втім Чернігівщина – ледь не єдиний регіон, де її реалізація перебуває на постійному контролі голови облдержадміністрації та стрімко набирає обертів.

- З моменту призначення Анни Коваленко на посаду голови ОДА в жовтні минулого року кількість наставників в області збільшилася втричі, - підкреслила Олена Дума.

Наразі вже 20 осіб пройшли навчання. Шестеро з них - жителі Прилуцького району, які виявили бажання взяти шефство над дітьми та допомогти їм адаптуватися у суспільстві. Заступниця голови ОДА вручила їм сертифікати.

- Серед наставників є і приватні підприємці, і педагоги, і лікарі, й представники громадських організацій. Вражає,  що один з наставників має 5  дітей, але все одно виявив бажання пройти навчання. Такі приклади є взірцем для України і ще раз підтверджують той факт, що жителі Чернігівщини - люди з великим добрим серцем, які завжди готові протягнути руку допомоги, - зазначила Олена Дума.