back

Анна Коваленко провела зустріч з представниками малого та середнього бізнесу

19-05-2021 | 21:31

Сьогодні, 19 травня голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з представниками малого та середнього бізнесу.

У фокусі – проблемні питання. Ці підприємства забезпечують робочими місцями жителів Чернігівщини, виробляють товари та послуги. Але зараз, в  умовах сповільнення економічної активності, вони опинилися в складних умовах виживання.

- Завдання влади - допомогти, підтримати, зробити все можливе для поліпшення бізнес-клімату в регіоні. Але, щоб це не було “для галочки”,  необхідно враховувати думку представників малого та середнього  бізнесу та відстежувати їх потреби та проблеми. Тож сьогодні з підприємництвом шукали точки дотику, які б могли покращити цю ситуацію, - зазначила Анна Коваленко.

Учасники зустрічі обговорили механізми вдосконалення місцевого регуляторного середовища, усунення зайвих місцевих бюрократичних та інших адміністративних бар'єрів, усунення корупційних проявів, взаємодію бізнесу та влади.

В результаті спілкування визначилися із наступними кроками, визначили коло першочергових завдань та зустрічей, обговорили ідеї та проєкти по впровадженню змін та формуванню здорового бізнес-середовища.