back

Обрано нову громадську раду при облдержадміністрації

19-05-2021 | 09:15

18 травня відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації.

Вітаючи учасників засідання, Олена Дума, заступниця голови ОДА, наголосила, що облдержадміністрація налаштована на конструктивну співпрацю та відвертий діалог з громадськістю задля пошуку ефективних рішень на користь жителів Чернігівщини.

- Досвід показує, що багато питань, озвучених під час засідань Громадських рад попередніх скликань, не були вирішені. Маємо на меті кардинально змінити цю ситуацію на краще. Тісною співпрацею Громадської ради зі структурним підрозділами облдержадміністрації, конструктивною критикою і виваженими пропозиціями ми досягнемо позитивного результату, - наголосила заступниця голови ОДА.

 

Наталія Проскуріна, голова ініціативної групи з формування Громадської ради при облдержадміністрації, поінформувала присутніх про результати підготовки до установчих зборів.

Вона повідомила, що перевіривши документи 57 претендентів,  рішенням ініціативної групи 49 кандидатур допущено до участі в установчих зборах. Оскільки кількісний склад Громадської ради, визначений ініціативною групою, становить 35 осіб,  відбулося рейтингове голосування.

За його підсумками до нового складу головного дорадчого органу області увійшли 35 осіб.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації