back

Вітання голови Чернігівської ОДА з Міжнародним днем музеїв

18-05-2021 | 09:24

Шановні працівники музеїв!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Музеї Чернігівщини – це світлиця нашої багатої історії та культури,  справжній портрет героїчного минулого, самобутніх звичаїв та вікової мудрості. Музейні заклади сьогодні доносять до суспільства велич прадавньої історії, надихають митців на створення нових шедеврів.

Саме завдяки самовідданій творчій праці музейних працівників дбайливо зберігається й примножується історико-культурне надбання українського народу, виховується повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Для України та її народу цей день має загальнонаціональне значення, адже музеї є справжніми джерелами пізнання духовності нашої нації, історії та культури українського народу, а їх розвиток – важлива складова зміцнення культурного та  соціально – економічного потенціалу України.

Висловлюю вам, шановні працівники музеїв, щиру вдячність за вірність професії, за творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження духовних надбань українського народу та забезпечення широкого доступу до багатих музейних колекцій та зібрань.

Бажаю  вам миру,  здоров’я, добробуту і затишку у ваших оселях та творчих здобутків у збереженні, примноженні та розвитку української культури.

З повагою
голова Чернігівської облдержадміністрації
Анна КОВАЛЕНКО