Третє загальнокомандне місце та чотири медалі вибороли дзюдоїстки Чернігівщини на відкритому Кубку України

17-05-2021 | 11:19

12-13 травня 2021 року в  Києві проходив відкритий Кубок України з дзюдо. У змаганнях взяли участь 349 учасників, з них 101 жінка та 248 чоловіків, представники 27 команд України та країн Литви, Кіпру, Австрії, Туркменістану та Грузії.

Серед представників Чернігівщини, наші спортсменки вибороли чотири нагороди.

• І місця вибороли - Марія Буйок (вагова категорія до 52 кг) та  Наталія Чистякова (в/к до 70 кг)
  • ІІІ місця посіли - Юлія Гребеножко (в/к до 63 кг) та  Наталія Смаль (в/к до 70 кг)

У підсумку команда Чернігівської області зайняла ІІІ місце. Чемпіонки братимуть участь в чемпіонаті світу серед дорослих 06-13.06.2021 в Будапешті!

Спортсмени - вихованці КЗ «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради, тренерів Маркіна Анатолія Миколайовича, Маркіна Олександра Анатолійовича та Полтавцева Сергія.