back

На фінішній прямій реконструкція мосту через Удай біля Манжосівки

07-05-2021 | 12:36

На автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу с. Манжосівка згодом будуть завершені роботи з реконструкції мосту через річку Удай. Саму штучну споруду оновили минулого року. Цьогоріч проводяться підмостові роботи та ремонт підходів до мосту, робиться водовідведення, фарбується, наноситься розмітка, встановлюються знаки. Згодом повністю завершений об'єкт буде введено в експлуатацію.

Міст через річку Удай біля Манжосівки - один із п'яти, де зараз проводять роботи з реконструкції на автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (три мости через р. Удай, міст через р. Лисогір, шляхопровід через залізницю біля м. Прилуки). Старому мосту було 45 років. Збудований у 1977-му з попередньо напруженого залізобетону, його довжина - 70,5 метрів.

В процесі реконструкції мостову споруду оновили повністю, відповідно до сучасних норм навантаження та безпеки дорожнього руху.

Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".

У 2021 році у Чернігівській області розгортатимуться масштабні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Поступово оновити планується усю ділянку траси по території області. Це 143 км. На весь ремонт вже є проєктно-кошторисна документація та були оголошені тендери на визначення виконавців робіт. Частина об'єктів вже у роботі.

Наразі на капітальному ремонті траси Н-07 залучені підрядні організації: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада", ТОВ "ШБУ-77", ТОВ "ДС Пром Груп", на мостах працює ТОВ "Синергія-Міст".

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області