back

Керівниці Чернігівської ОДА провели робочу зустріч у Височанській громаді

30-04-2021 | 10:06

Днями перша заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Олена Бойко та заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Жанна Шерстюк відвідали Височанську громаду. 
Вони провели зустріч з головою громади Олегом Василенком, під час якої обговорили питання розвитку та становлення території. Одним з нагальних стало питання надання жителям громади медичних послуг на належному рівні. 

У Високому минулого року завершено будівництво нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини, придбано автомобіль та необхідне медичне обладнання. На реалізацію проєкту витрачено понад 5,41 млн грн, з них 4,87 млн грн – кошти державної субвенції, 0,54 млн грн – з місцевого бюджету. 

Заклад був введений в експлуатацію у липні 2020 року. Однак Височанська сільська рада відмовлялась приймати його на баланс. З цього приводу Олена Бойко мала розмову з головою сільської ради.

Кожна людина має право на доступ до якісної медичної допомоги, тому сільська рада Височанської громади має невідкладно прийняти на баланс новозбудовану сучасну амбулаторію сімейної медицини, – підкреслила під час розмови перша заступниця голови ОДА.

У четвер, 29 квітня, на 6 позачерговій сесії 8 скликання Височанська сільська рада прийняла рішення про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність громади амбулаторії загальної практики сімейної медицини.