back

Керівниці Чернігівської ОДА відвідали з робочим візитом Коропську громаду

30-04-2021 | 08:22

Вчора, 28 квітня, перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко та заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк відвідали з робочим візитом Коропську громаду.

Посадовиці провели нараду за участі керівництва Новгород-Сіверської РДА, органів місцевого самоврядування та військових щодо організації заходів з територіальної оборони.

Також заступниці голови облдержадміністрації оглянули об'єкти, які громада планує осучаснити/модернізувати, залучивши гроші Державного фонду регіонального розвитку. Одним з них є проєкт реконструкції Коропської загальноосвітньої школи.

Олена Бойко зазначила, що проєкт має бути комплексним та обов'язково передбачати заходи з термомодернізації. Також вона рекомендувала селищній раді провести детальний енергоаудит будівлі школи, щоб визначити необхідний обсяг робіт.

Для створення дійсно цікавого та креативного освітнього простору, дружнього до дітей, раджу скористатися найкращим досвідом з реалізації таких масштабних проєктів в Україні, – зазначила перша заступниця.

Ще один об’єкт – це Коропський культурно-спортивний комплекс «Аполон». Громада планує подавати проєкт з модернізації цього спортивного комплексу на конкурс проєктів ДФРР. 

При розробці проєкту необхідно врахувати не тільки його вдосконалення та капітальний ремонт, а й приділити увагу інклюзивним вимогам, доступності для маломобільних груп населення, а також термоізоляції, – підкреслила Олена Бойко.