back

Чернігівщина отримала нову партію вакцин "Pfizer" та "AstraZeneca"

27-04-2021 | 16:04

В Чернігівській області продовжується вакцинація проти коронавірусної інфекції. У вівторок, 27 квітня в область надійшла нова партія вакцин американського та корейського виробництва: вакцини "Pfizer" отримали 1170 доз та "AstraZeneca" – 9300 доз.

Як і раніше, для мешканців будинків інтернатного типу та співробітників таких установ використовують вакцину "Pfizer". Також цією вакциною щепитимуть співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

- Чернігівщина продовжує вакцинацію. Ми отримали достатню кількість препаратів. Передбачено, що вакциною "AstraZeneca" будемо щепити населення старше 65 років, тих хто визначений третьою хвилею дорожньої карти вакцинації. Також будемо вакцинувати осіб, визначених першою та другою хвилею, але не отримали щеплення. Крім того, записуємо в чергу на вакцинацію від COVID-19 організовані колективи, де працює понад 50 осіб, - зазначила Романа Сопотницька, регіональна координаторка з вакцинації проти коронавірусної інфекції у Чернігівській області.

Перша партія вакцини "Pfizer" надійшла в область 19 квітня у кількості 1170 штук.

Записатися до черги на вакцинацію можна за допомогою:

- Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія»;
- мобільного додатоку Порталу Дія (Дія);
- національного контакт-центру МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19 за номером 0-800-60-20-19;
- через сімейного лікаря;
- окремий портал МОЗ про вакцинацію - https://vaccination.covid19.gov.ua/