back

26-27 квітня на Чернігівщині погіршення погодних умов: на півдні сніг, уночі приморозки

26-04-2021 | 16:10

26 квітня по Чернігівській області (у південних районах) спостерігаються опади у вигляді мокрого снігу. 27 квітня уночі очікується зниження температури нижче нуля. За таких погодних умов можливе утворення локальної слизькості на покритті автомобільних доріг.

Просимо водіїв обов'язково зважати на погодні умови, виїжджаючи на дорогу. Нагадуємо про необхідність бути особливо уважними при ожеледиці на дорожньому покритті. Збільшується гальмівний шлях, тож необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, уникати різких поворотів та ризикованих маневрів, тримати дистанцію з іншими автівками, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Особливо обережно слід рухатись по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях промерзання відбувається найбільше і найбільш ймовірно виникнення ожеледиці, звертайте увагу на знаки обмеження швидкості.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: (0462) 661893 - зі стаціонарного; 0952714374 - з мобільного.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області