back

Заступник голови Чернігівської ОДА відвідав підприємства, які увійдуть до проєкту "Дороги смаку Чернігівщини"

24-04-2021 | 16:31

В області за ініціативи голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко у березні стартувала реалізація проєкту «Дороги смаку Чернігівщини». Об'єднати туристичний потенціал та виробників крафтової продукції, розвивати індустрію гостинності та створити новий унікальний продукт - такою є основна мета ініціативи.

Днями заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко відвідав підприємства, які виробляють крафтову унікальну продукцію та популярні серед туристів.

Одним з таких місцевих виробників є підприємство ТОВ ТД «Рига Хліб», яке  є вдалим прикладом інвестування латвійських коштів у розвиток хлібопекарського бізнесу на Чернігівщині. На сьогодні тут працює 147 осіб. Проєктні потужності пекарні дозволяють виробляти 4600 тон хліба на рік.

У пекарні випікають хліб за старовинними рецептами, зберігаючи давні традиції. Закваску витримують в осикових діжках протягом доби – саме так хліб набуває неповторного смаку й аромату. Від приготування закваски та завантаження заготовок у піч – це все ручна робота. Нині хлібозавод випікає 19 видів хліба та 9 видів снеків. Продукція «Рига Хліб» популярна серед споживачів і щороку розширюється географія поставок до інших областей нашої країни.

 

Для приготування хліба використовують українське борошно, але, на жаль, не чернігівських виробників. За словами власника підприємства, продукція місцевих борошномельних підприємств не відповідає стандартам, яких вимагає від своєї продукції «Рига Хліб».

На думку Олександра Савченка, місцеві виробники борошна могли б враховувати запит пекарні, зважаючи, що вона нарощує потужності, і модернізувати власне виробництво для таких пекарень.

Поєднати декілька сфер діяльності і створити якісний туристичний продукт - таке завдання поставив для себе засновник ТОВ «Вікторія Нова», що в селі Сираї.

- Серед споживачів це підприємство відоме як виробник органічної молочної продукції.  Молоко, сметана, кефір, йогурт, вершки, тверді та м’які сири – всього 61 найменування під торговою маркою «Еко ферма  «Диво» можна побачити в торговельних мережах Києва та Чернігова або придбати на фермі. А місцевий м’який “Чеддер” з травами та перцем був визнаний найкращим на всеукраїнському конкурсі крафтових сирів, - розповів заступник голови Чернігівської ОДА.

Окрім виготовлення молочної продукції, підприємство вирощує овець двох м’ясних порід: мериноси і дорпери. В планах розведення молочних порід тварин. Ще один напрямок  - рослинництво. Тут збирають суниці, полуниці, малину, ожину, які використовують у виробництві молочних продуктів.

Еко-ферма популярна і серед туристів, які їдуть сюди не лише скуштувати смачну молочну продукцію, а і відчути справжній колорит "зеленої садиби". Для більш комфортного перебування гостей на території ферми будують приміщення для дегустацій, організації зустрічей і презентацій.

Ще одне цікаве підприємство розвивається на Чернігівщині – ТОВ «ТАСБІО». Тут розводять буйволів та виготовляють молочну продукцію. Ферма розташована біля села Рудня Чернігівського району в межах Міжрічинського регіонального ландшафтного парку.

- Це унікальне підприємство не лише для Чернігівської області, а і для всієї України. Воно популярне серед туристів, які сюди приїжджають на екскурсії, а також серед шанувальників особливої молочної продукції, - зазначив Олександр Савченко.

На території ферми перші 25 буйволиць з’явилися два роки тому, а зараз поголів'я нараховує 81 тварину, з них дійних - 31. Система утримання – безприв'язна на глибокій підстилці з можливістю вигулу. Процес доїння автоматизований, використовують німецьке обладнання Компанії «GEA». Зараз власники будують новий доїльний комплекс для більшої кількості обладнання та тварин.

З молока буйволиць виготовляють - молоко, йогурт, ряжанку, сметану, масло, розсільні, м'які та напівтверді сири, рікотта. Крафтова молочна продукція має великий асортимент, виготовляється без штучних добавок. Придбати її можна онлайн, безпосередньо на фермі, а згодом це стане можливим у деяких закладах харчування.

- Кожне з цих трьох підприємств унікальне у своєму напрямку. Але їх поєднує творчий підхід, бажання власників до розвитку, розширення справи. Крафтова продукція, яку вони пропонують, є «нішевою», виготовляється без штучних домішок та цінується споживачами. Участь подібних виробників у проєкті «Дороги смаку Чернігівщини» допоможе популярності маршруту та області серед туристів, - підкреслив Олександр Савченко.