back

БФ "Карітас України" та "Абінбев Ефес Україна" продовжують допомагати медичним закладам Чернігівщини

22-04-2021 | 15:11

У четвер, 22 квітня, Чернігівська область отримала 6 кисневих концентраторів в рамках співробітництва Чернігівської облдержадміністрації з міжнародним благодійним фондом “Карітас України”. Обладнання було придбане за кошти партнерів ПрАТ «Абінбев Ефес Україна». Представник цієї компанії Євген Ворожко взяв участь у передачі концентраторів.

- Я вдячна всім за допомогу, особливо актуальну в часи пандемії. Сьогодні ми бачимо як виглядає співпраця облдержадміністрації, благодійного фонду, медиків та соціально-відповідального бізнесу. Вже найближчим часом пацієнти обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб та обласної психоневрологічної лікарні  отримають таку необхідну кисневу підтримку і шанс швидше одужати,  - зазначила Анна Коваленко.

Кисневі концентратори “Біомед” сертифіковані в Україні та користуються попитом серед медичних закладів. Прилад забезпечений всіма необхідними датчиками, які дозволяють більш точно планувати і контролювати процес лікування. Кисневу підтримку одночасно можуть отримувати двоє пацієнтів.

- Це вже третій гуманітарний вантаж, який отримуємо в рамках нашої співпраці з благодійною організацією "Карітас України" і, сподіваюсь, не останній. Дуже вдячна всім, хто долучається до допомоги області в такий нелегкий час, рятуючи найцінніше - здоров'я та життя людей, - сказала Анна Коваленко.

Нагадаємо, що в рамках співпраці Благодійний фонд «Карітас України» передав соціальним закладам області 15 тонн сертифікованих та якісних засобів для прання і прибирання, а медичним працівникам Чернігівської обласної лікарні засоби індивідуального захисту.