back

Завершується модернізація приймального відділення Новгород-Сіверської районної лікарні

15-04-2021 | 11:00

У приймальному відділенні Новгород-Сіверської ЦРЛ повністю завершені будівельні роботи, що велись за проєктом "Emergency 2020" у рамках програми Президента України «Велике будівництво».
Проведені вони на 672 м кв першого поверху лікарні. Крім того, на цокольному поверсі практично з нуля облаштоване приміщення (66,2 м кв) для здійснення комп’ютерної томографії (КТ). Загальна вартість робіт склала 7,2 мільйона гривень. Ці кошти було виділено з державного бюджету.
Проте модернізація приймального відділення не обмежується лише ремонтом будівлі. Тут вже змонтоване новітнє обладнання для КТ, отримано новий рентген апарат, апарат для проведення УЗД. Це все також за рахунок державного бюджету.
Власним коштом лікарні придбані сучасні медичні ліжка, монітори для постійного контролю параметрів життєдіяльності пацієнтів, газовий аналізатор для лікарняної лабораторії, яка працюватиме цілодобово.
Зараз триває процес узгодження відповідних документів та отримання ліцензій. Як запевнила генеральний директор КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» Олена Набхан, він має завершитись до 30 квітня.
За словами Олени Набхан, у лікарні досить фахівців, щоб забезпечити якісну роботу приймального відділення. Спеціально для роботи у цьому відділенні були підготовлені два лікарі-реаніматологи, також тут працюватимуть два лікарі-рентгенологи та п'ять рентген-лаборантів. У разі потреби й інший медичний персонал проходить перепідготовку чи підвищення кваліфікації, що дозволить працювати на найсучаснішому обладнанні та надавати якісні медичні послуги населенню району.