back

Чернігівська ОДА долучилася до акції «1000000 дерев за 24 години»

12-04-2021 | 14:18

10 квітня відбулася Всеукраїнська акція «1 000 000 дерев за 24 години».  Долучилися до висаджування дерев в Новояриловицькому лісництві ДП «Добрянське лісове господарство» та власним прикладом показали важливість екологічної рівноваги заступник голови ОДА Олександр Савченко і заступники голови облради Ніна Лемеш та Дмитро Блауш.

Також участь у злагодженій праці з озеленення взяли начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Аніщенко, начальник відділу лісового господарства Чернігівського ОУЛМГ Вадим Фесюн, представники органів місцевої влади, громадської ради при Чернігівському ОУЛМГ, члени учнівських лісницт та журналісти.

Олександр Савченко, вітаючи присутніх від імені голови ОДА Анни Коваленко, наголосив, що очільниця області перед початком акції, облетівши на гелікоптері територію Придесення, була як приємно вражена його красою, так і обурена суцільним заорюванням прибережних земель сільгоспвиробниками, згарищами від спаленої трави, пожнивних решток, засмічених узлісь і придорожніх смуг.

- Тому наша нагальна справа потурбуватися про охорону довкілля та збереження екобалансу шляхом відновлення лісів, насаджень парків та скверів міст, сіл і селищ нашої Чернігівщини. Впевнений, що це стане запорукою чистого довкілля і доброго здоров’я для нинішнього і майбутніх поколінь українців, - наголосив заступник голови ОДА.

За словами Сергія Аніщенка, начальника обласного управління лісового та мисливського господарства, в Новояриловицькому лісництві поставили за мету на площі 2,9 гектара висадити 16600 молодих дерев, з них 13800 – сосни звичайної і 2800 – берези повислої. Загалом по області заплановано висадити 155740 дерев на площі 26,4 гектара.

Довідково. Всеукраїнська акція «Озеленення України: один мільйон дерев за 24 години» проходить в усіх регіонах держави за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів і Книги рекордів України.

ЇЇ мета - об’єднати зусилля влади, бізнесу та громадськості заради спільного відновлення екосистеми країни.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації