back

Результати виконання у 2012 році житлових програм на Чернігівщині

18-01-2013 | 14:35

У 2012 році на Чернігівщині діяло ряд програм із забезпечення житлом жителів області. Керівництво облдержадміністрації доклало максимум зусиль для їх виконання, зокрема тих програм, за якими забезпечувалися житлом громадяни, що особливо потребують покращення житлових умов.

Так, для інвалідів війни було придбано 24 квартири на загальну вартість понад 7 мільйонів гривень, для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 16 квартир на загальну вартість 5 мільйонів гривень. Для воїнів-інтернаціоналістів було придбано 7 квартир загальною вартістю майже 1,8 мільйонів.

За програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів у 2012 році в області уклали 58 угод, обсяг наданих кредитів становить понад 9 мільйонів гривень.

23 угоди було укладено за програмою доступного житла на загальну суму понад 6 мільйонів гривень, з яких державні кошти - 1806,28 тис. гривень.

Програмою молодіжного кредитування скористалося 8 сімей. Вартість укладених угод – понад 2,7 мільйона гривень, з яких 2477,53 тис.грн бюджетні кошти (1200,0 тис.грн кошти державного бюджету, 1277,53 тис.грн кошти місцевих бюджетів).

Скориставшись програмою „Власний дім”, жителі Чернігівщини змогли придбати 25 житлових будинків.

Крім того, за рахунок коштів державної іпотечної установи було придбано та розподілено 21 квартиру. За рахунок коштів державного бюджету придбано 30 квартир постраждалим мешканцям зруйнованих внаслідок вибуху квартир по вул. 50 років ВЛКСМ, 36 у м. Чернігові загальною вартістю 7,8 млн гривень.

„У минулому році Чернігівська область показала непогані результати, що дозволило їй увійти до десятки кращих в Україні, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко, коментуючи підсумки 2012 року щодо виконання програм житлового будівництва. – За всіма програмами придбано або прокредитовано і підлягає розподілу мешканцям області, які потребують покращення житлових умов, 212 квартир. Ми не зупиняємося на досягнутому, а будемо і в подальшому робити все можливе для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, державних та обласних програм”.


Управління у справах преси
та інформації облдержадміністрації