back

На доручення Анни Коваленко відремонтують 1,5 км дороги у селі Дослідне Носівської громади

22-03-2021 | 15:05

Під час  зустрічі з керівництвом Носівської територіальної громади голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко дала доручення начальнику Управління капітального будівництва Богдану Кривенку розглянути можливість ремонту автомобільної дороги місцевого значення у селі Дослідне Носівської громади.

Наразі вона знаходиться в дуже незадовільному стані, з глибокими  ямами та тріщинами, останній ремонт ділянки проводився ще 30 років тому. Саме цією  дорогою 110 дітей  із сусідніх сіл добираються до школи та дитячого садочка.  Через її  аварійний стан водію шкільного автобуса доводиться  їхати на мінімальній швидкості, аби не наражати дітей на небезпеку.

Зараз спеціалістами Управління капітального будівництва проводиться робота по внесенню ділянки до відповідного переліку, погодження  Укравтодором, проведення тендеру по визначенню проєктної  підрядної організації. Наступним кроком стане проведення тендеру на ремонт.

– Вартість робіт буде визначена проєктною документацією, орієнтовно це становитиме 6-8 млн грн. Ремонт має завершитися до червня-липня, - поінформувала Анна Коваленко.