back

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко ознайомилася з роботою Управління Державної міграційної служби України в області

19-03-2021 | 15:24

Під час зустрічі голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко та начальниця УДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець обговорили міграційну ситуацію в регіоні, процедуру надання адміністративних послуг громадянам та можливі проблемні питання, результати роботи та зміни у сфері документування біометричними документами громадян.

Також йшлося про доступність надання послуг: чи всі офіси облаштовані пандусами для осіб з інвалідністю, кнопками для  виклику працівників, табличками із використанням шрифту Брайля і якими програмами в смартфоні можуть скористатися особи з вадами слуху.  

У ході візиту  Анна Коваленко підкреслила, що безумовною перевагою під час карантинних обмежень є можливість записатися на прийом в електронну чергу, оплатити послуги за допомогою QR-коду через мобільний додаток.

Голова облдержадміністрації особливо відзначила можливість оцінки якості  роботи служби: відвідувачі ставлять оцінку за допомогою смайлів і залишають відгук  у стаціонарному боксі, які є у всіх 24 територіальних підрозділах в області.

- Моніторинг роботи працівників змушує УДМС ніколи не зупиняється у своєму розвитку та інтенсивно набувати навичок, знання для взаємодії, в тому числі з органами влади. А отже, оперативно знаходити якісні рішення під час співпраці, - зазначила очільниця облдержадміністрації.