back

ТОВ ПК «Пожмашина» потрібні кадри. Обіцяють легальну роботу та достойну зарплату

18-03-2021 | 15:16

17 березня 2021 року заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Максим Торжевський провів робочу зустріч з заступником директора по персоналу товариства з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Пожмашина» Оленою Шинкаренко.

ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина» - провідний виробник пожежно-рятувальної та спеціалізованої техніки в Україні, що динамічно розвивається і створює нові робочі місця. За останніх 4 роки у розвиток виробництва були вкладені значні інвестиції, завдяки яким підприємство отримало інноваційне обладнання, переважно з числовим програмним керуванням за 26 різними найменуваннями. Зокрема, був придбаний роботизований комплекс для зварювання вузлів причіпної техніки, за допомогою якого можна виконувати найточніші зварювальні роботи. Аналогів цьому високотехнологічному обладнанню немає на вітчизняних підприємствах. Окрім того, на підприємстві є цілий ряд верстатів та обладнання, які використовуються для якісної обробки металу.

ТОВ ПК «Пожмашина» - сучасне машинобудівне підприємство з високими стандартами організації праці та достойним рівнем заробітної плати. Компанія відчуває постійну потребу в інженерно-технічних та робітничих кадрах, зокрема у токарях, слюсарях, фрезерувальниках електрогазозварниках та інших. Під час зустрічі начальники відділів Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Лисобикова, Сергій Заровний та Станіслав Снитко поінформували про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям, форми підбору персоналу для підприємства, можливості організації професійного навчання, в тому числі у центрах професійної освіти державної служби зайнятості. 

Учасники зустрічі відпрацювали напрямки співпраці щодо підбору та підготовки кваліфікованих кадрів, організації спільних інформаційних заходів у філіях обласного центру зайнятості.

Чернігівський обласний центр зайнятості