back

Анна Коваленко провела робочу зустріч з керівниками громад Корюківського району

12-03-2021 | 17:42

Сьогодні відбулася вже четверта зустріч Анни Коваленко   з представниками громад Чернігівщини. Перед цим спільні обговорення соціально-важливих та  проблемних питань пройшли з керівниками громад Чернігівського, Прилуцького та Ніжинського районів. Участь у  нараді взяли заступниця  голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк, керівник апарату Станіслав Робота, перша заступниця голови обласної ради Ніна Лемеш, керівники структурних підрозділів.

- Ми продовжуємо живе спілкування і ділимося інструментами вирішення проблемних питань громад. Сьогоднішня зустріч -  комунікаційний майданчик щоб почути один одного. Ставте питання спікерам, діліться досвідом, вносьте конструктивні пропозиції.  А я, в свою чергу, буду сприяти всім ініціативам для покращення добробуту мешканців Чернігівщини, - наголосила Анна Коваленко.
Костянтин Синьогуб, заступник начальника ГУ ДПС у області, поінформував присутніх про запроваджений для органів місцевого самоврядування сервіс електронного інформування. За його допомогою представники громад можуть отримати від податківців інформацію по підприємствах, які сплачують податки та збори до місцевого бюджету. А також дізнатися про їх розмір, заборгованість чи переплату. 

Перший заступник начальника Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, Дмитро Безкостий, відзначив роботу керівництва територіальних  громад Корюківського району щодо збереження, утримання та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони.  На території області функціонує 80 таких підрозділів, і 30 з них - саме на території району, і це найвищий показник серед громад Чернігівщини. Дмитро Безкостий висловив сподівання на таку ж швидку та ефективну взаємодію у створенні ще трьох необхідних для громади підрозділів пожежної охорони - у селах Савинки, Стольне та Тур’я.

Також у ході зустрічі присутні обговорили й інші питання, зокрема, передачу земельних ділянок державної власності у комунальну  власність територіальних громад, заходи з запобігання лісовим  пожежам, ремонт доріг у Корюківському районі.