back

Заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк вакцинувалася від COVID-19

12-03-2021 | 17:36

У п'ятницю, 12 березня, мобільна бригада проводила вакцинацію медиків Чернігівської міської лікарні №1, військового госпіталю та працівників приватних медичних закладів. Оскільки існувала можливість залучення відомих публічних осіб та громадських діячів області, разом із ними щеплення отримала заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Жанна Шерстюк.

За її словами рішення пройти імунізацію вакциною Oxford/AstraZeneca приймала зважено, адже розуміє, наскільки може бути небезпечним коронавірус.

– Щодня на роботі я спілкуюсь з великою кількістю людей, тому погоджуючись на імунізацію, я захищаю і себе, і своє оточення. Адже можна сподіватись на молодий організм чи міцний імунітет, проте всі ми знаємо, що вакцинація – єдиний спосіб отримати колективний імунітет і таким чином уберегти тих, хто у групі ризику,– зазначила Жанна Шерстюк.

Заступниця голови ОДА зазначила, що вона довіряє репутації Всесвітньої організації охорони здоров’я, МОЗ України та виробнику оксфордської вакцини AstraZeneca – індійському Інституту сироватки крові, який до речі є найбільшим виробником вакцин у світі з потужністю виробництва у понад 50 млн доз на місяць.

- Тому коли з'явилася можливість приєднатися до кампанії #явакцинуюсь, я це зробила, - сказала Жанна Шерстюк.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації