back

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко з представниками ДСНС перевірила з повітря ситуацію з весняним водопіллям в області

05-03-2021 | 14:19

Сьогодні, 5 березня голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко спільно з начальником Управління ДСНС України у Чернігівській області Романом Гордовим здійснила обліт найбільш проблемних ділянок, які потрапляють у зону можливого підтоплення та негативних наслідків весняного водопілля.

Як свідчать результати моніторингу повеневої ситуації територій та населених пунктів за маршрутом Радуль-Любеч-Мньов-Старий Білоус, наразі водою заповнюються низові ділянки лівого берега Дніпра, підтоплень населених пунктів, розташованих по маршруту обльоту не відбувається. Русла Дніпра, Десни, Стрижня та Білоуса чисті, що дасть можливість швидкому проходженню весняного водопілля.

  –  За результатами польоту зрозуміло, що паводків у нас на Дніпрі не буде, принаймні масштабного. І ті населені пункти, які минулими роками страждали від підтоплення через підйом ґрунтових вод, весною цього уникнуть. Крім того, я побачила, що ліси, яких у нас в області так багато, потребують ретельнішого догляду. Тож в мене є запитання до лісників, чому так багато повалених та неприбраних дерев? Крім того, ми ведемо перемовини з компанією, яка надасть нам можливість накласти знімки з супутника на карти Держгеокадастру та перевірити законність вирубок,  –  зазначила очільниця Чернігівської ОДА.