back

Уряд надав можливість регіонам продовжити ефективну реалізацію проєктів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості

04-03-2021 | 12:03

Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Відповідну постанову схвалено на засіданні 3 березня.

Мінрегіон розробив проєкт постанови для забезпечення ефективного, цільового та результативного використання у 2021 році залишків субвенції, що спрямовувалася у попередніх роках на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт амбулаторій у сільській місцевості, придбання автомобілів для підвезення лікарів та придбання телемедичного обладнання.

З метою ефективного використання коштів, проєктом постанови продовжено у 2021 році можливість обласним державним адміністраціям здійснювати перерозподіл субвенції між проєктами й заходами за погодженням з Мінрегіоном та МОЗ.

За інформацією Управління капітального будівництва облдержадміністрації, у Чернігівській області на цей рік перенесли понад 6 мільйонів гривень субвенцій попередніх років. Вони спрямовані на ремонт п’яти амбулаторій у селі Хоробичі Городнянської громади, селі Грем’яч – Новгород-Сіверської, селі Киїнка Киїнської об'єднаної територіальної громади, селі Стольне – Менської та селі Халявин Новобілоуської громади.