back

Лікарі Чернігівщини розповіли про свій стан після вакцинації

02-03-2021 | 14:34

На Чернігівщині 24 лютого розпочався перший етап вакцинації від коронавірусу. В день, коли привезли вакцину доставили в область, щеплення отримали 10 медичних працівників. 

Наразі імунопрофілактику від небезпечного вірусу пройшли 249 медиків області.

За словами лікаря пульмонолога Чернігівської обласної лікарні Івана Тельнова, який отримав щеплення четвертим в області, почуває він себе добре. На другий день після введення вакцини була невелика слабкість, незначний біль у місці ін’єкції. Наразі усе гаразд, ніяких незручностей.

Лікар-імунолог обласної лікарні Микола Біщак розповів, що через 12 годин після щеплення підіймалась температура 37,3-37,5, були незначні катаральні явища. 

Три дні спостерігався біль у плечі, зараз все нормально. Ці незначні побічні дії для нього сигналізують про те, що організм дав відповідь на препарат, - зазначив він.

Про своє самопочуття також розповів завідувач відділення гематології дитячої обласної лікарні Єгор Павленко.

Рішення вакцинуватися приймав зважено, адже вакцинація безкоштовна та добровільна. Я у групі ризику, до того ж працюю з дітьми, та й задля безпеки своєї сім’ї, я отримав щеплення три дні назад. На наступний день після щеплення відчув слабкість, біль у місті  ін'єкції, який зберігається досі, – сказав Єгор Павленко та додав, що такі ж реакції знайомі усім батькам після профілактичних щеплень і є нормальною реакцією організму.

Матеріал підготовлено за інформацією програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації