back

Міністр МОЗ України Максим Степанов вакцинувався від коронавірусу

01-03-2021 | 16:33

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов зробив щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca (CoviShield) в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва. Після щеплення міністр повідомив, що почуває себе добре.

В рамках початку публічної кампанії з вакцинації та під час інспектування ходу вакцинальної сесії Максим Степанов на власному прикладі продемонстрував, що вакцина AstraZeneca (CoviShield) - безпечна та якісна, і закликав не вірити фейкам, які поширюються з метою дискредитації загальнонаціонального плану з вакцинації. 

Сьогодні я вніс відповідні зміни до Національного плану вакцинації, що дозволило міністру охорони здоров’я та Президентові України зробити щеплення публічно, аби розвіяти страхи, які виникають навколо цього процесу, – сказав Максим Степанов.

За словами міністра, вакцинація - це один з основних етапів у подоланні пандемії коронавірусу. 

– Вакцинація – це захист від смертельної хвороби. Той, хто зробив щеплення, захищений від важкого перебігу хвороби та можливих ускладнень, до яких вона може призвести. Сьогодні я власним прикладом довів, що вакцина, яку отримала Україна, абсолютно безпечна та ефективна, - наголосив Максим Степанов. 

Нагадаємо, що вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. На першому етапі вакцинуються медики та бійці ЗСУ у зоні Операції об’єднаних сил.

Україна отримала 500 тис. доз вакцини AstraZeneca (CoviShield). На ранок 1 березня щеплення зроблено понад 3 тис. осіб. 

Міністерство охорони здоров'я України