back

Олександр Савченко з робочим візитом відвідав Сумський національний аграрний університет

26-02-2021 | 13:58

24 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Савченко з робочим візитом відвідав Сумський національний аграрний університет.

До складу делегації увійшли заступник директора Департаменту  розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олег Крапивний та директор відокремленого підрозділу НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Василь Лукач.

«Мета нашої зустрічі – ознайомитися з освітніми можливостями університету та домовитися щодо подальшої співпраці у галузі підготовки фахівців для агропромислового комплексу та управлінських кадрів громад Чернігівської області», - зазначив Олександр Савченко.

Представники Чернігівщини оглянули матеріально-технічну базу факультетів університету, відвідали інноваційні лабораторії та ознайомилися з освітніми програмами факультетів та обговорили напрямки подальшої співпраці.

За словами Олега Крапивного, Сумський університет представляє інтерес не тільки як установа з навчання молодих фахівців, але і як навчальна та наукова база для підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів агропромислового комплексу. Покращення професійних компетенцій надзвичайно актуальне в умовах бурхливого розвитку технологій аграрного виробництва та з огляду на виклики ринку праці.

Університет готує висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики з цілої низки акредитованих спеціальностей. У структурі університету діють 8 факультетів, 1 інститут та 5 коледжів. Науково-дослідна робота навчального закладу зосереджена у 19 наукових лабораторіях.

«Важливим фактором підготовки спеціалістів сільського господарства в умовах сьогодення є отримання практичних навичок фахового спрямування. Матеріально-технічна база Сумського університету може забезпечити якісну теоретичну та практичну підготовку здобувачів освіти відповідно до сучасних вимог», – наголосив Олександр Савченко, додавши, що візит чернігівської делегації став першим кроком до налагодження плідної співпраці, яка сприятиме розвитку як Сумського, так і Чернігівського регіонів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації