back

У Чернігівській ОДА відбулася зустріч з керівниками територіальних громад Прилуцького району

25-02-2021 | 16:56

У середу, 24 лютого, голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко провела зустріч з керівниками територіальних громад Прилуцького району. Також у заході взяли участь заступник голови Чернігівської ОДА Олена Дума, керівник апарату Станіслав Робота, перша заступниця голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш.

«Активне обговорення та конструктивна критика – наші важелі досягнення порозуміння задля розвитку та процвітання Чернігівщини загалом та кожного району зокрема», - наголосила очільниця області.

 

Учасники зустрічі обговорили ряд питань, які стосуються розвитку територіальних громад, наповнення бюджетів, безпеки жителів, фінансування об'єктів соціальної інфраструктури, передачі майна в комунальну власність, забезпечення надання жителям громад на належному рівні медичних, соціальних, освітніх та культурних послуг.

Представники головного управління ДПС в Чернігівській області Людмила Слотюк та Костянтин Синьогуб розповіли про про сервіс електронного інформування, запроваджений податковою службою для органів місцевого самоврядування наприкінці минулого року. Цей сервіс дозволяє громадам отримувати від податківців інформацію про підприємства, які сплачують місцеві податки та збори до бюджету громади, про заборгованість або переплату відрахувань до бюджету.

Задля удосконалення даного сервісу податківці закликали присутніх до співпраці та внесення пропозицій і зауважень.

Ще одне важливе питання, винесене на обговорення, стосувалося створення підрозділів місцевої пожежної охорони в Прилуцькому районі. Як зазначив, Дмитро Бескостий, перший заступник начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області, протягом минулого року на території Прилуцького району виникли 483 пожежі у яких загинули 9 людей. За його словами, створення місцевих пунктів пожежної охорони - це питання захисту громадян та їх безпеки.

Учасники наради обговорили питання відновлення та ремонту доріг Прилуцького району. Начальник Управління капітального будівництва Богдан Кривенко та начальник Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Роман Сміяненко розповіли про роботи, які будуть виконані в поточному році.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації