back

Онлайн-трансляція Ради розвитку громад і територій розпочнеться о 14.00

25-02-2021 | 12:28

Сьогодні о 14:00 відбудеться трансляція Ради розвитку громад і територій.

Президент України разом із представниками влади різних рівнів обговорять суспільно-політичні і соціально-економічні процеси, що відбуваються в державі на регіональному рівні.

Під час Ради розвитку громад та територій буде презентовано Конгрес  місцевих і регіональних влад при Президентові України.
У заході братимуть участь: Володимир Зеленський, Президент України, Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України, Денис Шмигаль, Прем'єр-міністр України, Андрій Єрмак, керівник Офісу Президента, Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента України, члени Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, голови обласних державних адміністрацій, голови обласних рад, міські, сільські та голови територіальних громад.
 
А також у засіданні Ради розвитку громад і територій візьмуть участь Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер  та спеціальний посланник уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт.

Трансляції відбуватимуться на Youtube каналі
https://www.youtube.com/channel/UC7ThkuaEYwKIoKWWBKN3Hmw

А також на сторінці Фейсбук
https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/