back

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко взяла участь у засіданні Громадської ради при облдержадміністрації

24-02-2021 | 19:26

Представники громадських об'єднань та комітетів Громадської ради ознайомили присутніх із результатами своєї роботи за 2019-2020 роки та поділилися проблемними питаннями.

Зокрема, обговорили незаконну діяльність пасажирських перевізників, які працюють “в тіні”, можливості реалізації охорони пам'яток культури та включення Чернігова до світової спадщини ЮНЕСКО, посилення соціального захисту вразливих верств населення. Торкнулися  і   актуального нині  питання збереження прибережних захисних смуг.

Участь в роботі Громадської ради взяла і очільниця  Чернігівської області Анна Коваленко.

 –  Ми готові до діалогу та конструктивної роботи. Сьогодні хотілося б познайомитися з кожним із вас, щоб розуміти, як ми можемо далі  спільно плідно працювати,  –  наголосила голова облдержадміністрації.

Анна Коваленко відповіла на питання представників громадськості  та поділилася напрацюваннями та майбутніми планами щодо розвитку Чернігівщини.

 –  Не бійтеся змін  –  це абсолютно нормальний процес. Якщо ви продовжуєте бути активними та ефективними, то ми знайдемо спільну мову,  – наголосила Анна Коваленко, запевнивши у всебічному сприянні та прозорості зі сторони облдержадміністрації.