back

Стати у чергу на вакцинацію від коронавірусу можна через додаток "Дія"

22-02-2021 | 15:06

Під час робочої поїздки на Чернігівщину головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що за умови проведення вакцинації всім особам з групи ризику (медичні працівники та люди похилого віку) та за умови наявності достатньої кількості вакцини в Україні, кожен охочий віком від 18 до 59 років зможе безкоштовно отримати вакцину.

- Для цього необхідно стати в чергу за допомогою додатку "Дія". Запис планують розпочати вже з 1 березня. І як тільки з'явиться вакцина, вам надійде запрошення через додаток або ж зателефонують з гарячої лінії та повідомлять про місце і час проведення імунізації, – зазначив Віктор Ляшко.

Як повідомляють у Мінцифри, за допомогою додатку буде проводитися прийом електронних заявок від українців, які планують вакцинуватися. В результаті буде можливість спрогнозувати попит, щоб потім ефективно організувати систему і логістику вакцинації. Важливо зібрати якісну інформацію, щоб ефективно і децентралізовано організувати цей процес.

Усі державні органи акумулюють зусилля та співпрацюють задля правильної організації вакцинації, адже для великої країни — це значний виклик. Об'єднання зусиль МОЗ, Мінцифри та залучені інстанції усіх рівнів мають на меті створення можливості кожному українцю зручно, безпечно записатися на вакцинацію від коронавірусної хвороби та вберегти своє здоров’я.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації