back

У навчаннях щодо логістики та холодового ланцюга для вакцин від COVID-19 Pfizer/BioNTech та AstraZeneca взяли участь представники Чернігівщини

20-02-2021 | 09:00

Фахівці Чернігівського центру громадського здоров’я 17–18 лютого взяли участь у навчанні персоналу, який відповідатиме за отримання, транспортування, зберігання та розподіл вакцин від COVID-19 в області. 

Тренінг передбачав інструктаж щодо поводження з вакцинами виробництва Pfizer/BioNTech та AstraZeneca.

У навчанні взяли участь два представники з Чернігівської області: один відповідатиме за логістику та розрахунок потреби у вакцинах під час проведення вакцинальної кампанії, а інший — за отримання вакцин на регіональних складах.

Під час тренінгу учасники дізналися:
•    як зберігати та транспортувати кожну з вакцин;
•    як забезпечити температурний режим і яке холодильне обладнання використовуватиметься;
•    як вводити дані та звітувати за допомогою електронної системи;
•    як управляти залишками та постачанням вакцин.

- Ці навчання допомагають забезпечити необхідні умови для транспортування та зберігання вакцин від COVID-19, а також вчасне використання таких вакцини протягом обмеженого часу, щоби жодна доза препарату не була втрачена, - зазначають організатори навчання.

Тренінг «Постачання вакцин, логістика та холодовий ланцюг» провів Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Україна), Глобального альянсу з вакцин та імунізації та Центру громадського здоров’я України.

За інформацією Центру громадського здоров'я МОЗ України