back

У центрі уваги – розрахунки за спожиті енергоносії

15-01-2013 | 15:55

15 січня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів засідання обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії. Учасники засідання підбили підсумки роботи в минулому році, проаналізували ситуацію з рівнем розрахунків за енергоносії, яка склалася на сьогодні, окреслили завдання до кінця опалювального сезону.

Як зазначалося, згідно з оперативними даними ПАТ «Чернігівобленерго» рівень розрахунків за спожиту електричну енергію у 2012 році всіма категоріями споживачів становить 99,8%.

Рівень розрахунків за спожитий природний газ у минулому році (за оперативними даними ПАТ «Чернігівгаз») безпосередньо населенням становить 93,1%. Рівень розрахунків установ, які фінансуються з державного бюджету, – 112,0%, з місцевого – 101,0%.

Упродовж 2012 року підприємствами теплоенергетики та котельнями промислових підприємств, які надають теплову енергію, спожито природного газу суму 403,1 млн грн, з врахуванням розрахунків за попередні періоди сплачено 333,3 млн грн, що становить 82,7 відсотка.

Стовідсоткові розрахунки унеможливлюються невідшкодованою різницею у тарифах за жовтень-грудень 2012 року, боргами установ, які фінансуються з бюджетів всіх рівнів.

Залишається проблемним питання підписання з НАК «Нафтогаз України» актів прийому-передачі природного газу за вересень-грудень 2012 року.

Підсумовуючи розглянуті на нараді питання, Віктор Геращенко наголосив на необхідності злагоджених дій задля безперебійного проходження опалювального періоду та забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії.

За результатами наради готується відповідне протокольне рішення.


Управління у справах преси
та інформації облдержадміністрації