back

Чернігівська область отримала англомовний інвестиційний паспорт

17-02-2021 | 16:36

Для популяризації наявного інвестиційного потенціалу області,  формування іміджу регіону як успішного і надійного економічного партнера та території привабливої для інвестування і започаткування бізнесу Департаментом розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації розроблений макет англомовного інвестиційного паспорту області «Invest in Chernihiv region».

- Інвестиційний паспорт зібрав у собі необхідну та важливу інформацію про економічний та інвестиційний потенціал області, конкурентні переваги, кадровий потенціал та освіту, показники зовнішньоторговельної та інвестиційної активності, пріоритетні галузі для інвестування, успішні приклади реалізованих інвестиційних проєктів, міжнародну співпрацю, туризм і дозвілля  та іншу корисну інформацію для інвестора, - розповіла директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олександра Хомик.

За її словами паспорт буде цікавий як для діючих, так і для потенційних інвесторів, представників бізнес-спільноти і іноземних компаній.

Інвестиційний паспорт, як інструмент маркетингу потенціалу регіону, надасть інвесторам можливість повного ознайомлення з умовами здійснення інвестиційної діяльності на території області і допоможе прискорити процес прийняття рішень про інвестування.

Також  у цьому році в рамках реалізації заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна» планується розробка templates (веб-шаблонів) Інвестиційних паспортів громад Чернігівської області «Investment.ID». Тож очікуємо на плідну співпрацю з нашими територіальними громадами!

Наразі, пропонуємо  Вам ознайомитись з інвестиційним паспортом Чернігівської області за посиланням https://drive.google.com/file/d/1P6PGRAXNtB9GvidlEkdLpX6-VKx4GgUm/view, а також запрошуємо потенційних партнерів до співпраці та реалізації спільних інвестиційних ініціатив.