back

Підприємців Чернігівщини поінформували про новації в умовах ведення бізнесу

17-02-2021 | 10:41

Учора, 16 лютого, відбулось засідання "круглого столу"  представників малого та середнього бізнесу з Державною податковою службою у Чернігівській області. Координатором та організатором зустрічі виступив Регіональний фонд підтримки підприємництва. 

Заступниця директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА Світлана Полторацька зазначила, що даний захід є продовженням співпраці бізнесу та влади і має на меті підтримати інформаційно підприємців Чернігівської області.

Держава відкрита для бізнесу та всіма засобами сприятиме його розвитку, – наголосила генеральна директорка Фонду Валерія Неудачина.

Спеціалісти податкової служби надали представникам бізнесу якісні роз'яснення. Зокрема, заступниця начальника Головного управління ДПС області Ольга Корнієвська проінформувала щодо проведення кампанії декларування доходів громадян у цьому році. З проблемними питаннями програмних реєстраторів розрахункових операцій допомагала розібратись Інна Чумакова – начальник відділу податкової служби. А заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту – Валерій Коваль окреслив всі новації, які запроваджуються з введенням в дію законів України  та проконсультував з питань перевірок.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації