back

З 15 лютого обмежено рух на дорозі Чернігів – Городня – Сеньківка

15-02-2021 | 10:47

15 лютого з 08:30 у Чернігівській області вводиться тимчасове обмеження руху для вантажного транспорту на дорозі в напрямку Чернігів – Городня – Сеньківка.

За дорученням Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Укравтодору, з метою недопущення накопичення великовагових транспортних засобів та виникнення заторів в дорожньому русі, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області 15.02.2021 з 08:30 вводить обмеження руху для великоваговиків в обох напрямках на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка (км 0+000 – км 75+865).

Про зняття обмеження буде повідомлено додатково.

Служба автомобільних доріг нагадує водіям, що на зимовий період на дорогах області визначені місця відстою транспортних засобів вздовж державних доріг, де можна перечекати непогоду. Усього 44 майданчики. Для зручності, всі вони відзначені на Google-мапі.  

Також до уваги водіїв як легкового, так і вантажного транспорту інформація про пункти обігріву. Нагадаємо, що у всіх районах області таких пунктів 329. Вони розміщені переважно в медичних закладах, адміністративних установах та біля складних ділянок автодоріг. У пунктах обігріву громадяни можуть перечекати негоду, в разі необхідності отримати медичну допомогу.

Зважаючи на небезпечну ситуацію на дорогах місцевого і державного значення, дорожники закликають водіїв утриматися від поїздок на далекі відстані.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах Чернігівщини та отримання інформації про стан проїзду працює цілодобова гаряча лінія диспетчерської Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: +38(0462)661893, +380952714374.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області