back

Анонс. Всеукраїнський форум "Україна 30" - справедливі тарифи та енергетична незалежність України

11-02-2021 | 17:51

З 15 по 18 лютого 2021 року відбуватиметься Всеукраїнський Форум “Україна 30”.  Форум буде присвячений темі справедливих тарифів та енергетичної незалежності України.

В основі незалежності будь-якої країни є незалежність енергетична. Стратегія української влади в цьому питанні є незмінною — курс на енергетичну незалежність є одним з її пріоритетів.

Ми орієнтуємось на практики прийняті у провідних країнах світу: диверсифікація джерел постачання, зниження частки традиційних джерел енергії та розвиток альтернативної енергетики.

Шлях до енергетичної незалежності має свою ціну. І це відображається, зокрема, на цифрах у рахунках українців за теплову та електроенергію. Чи є вони економічно обґрунтованими та справедливими? Ціль форуму — актуалізувати цю проблему.

Задля пошуку відповідей на ці питання Офіс Президента, Уряд, представники Верховної Ради, міжнародних організацій, авторитетні експерти та громадські діячі ініціюють обговорення та роз'яснення питань тарифів та нарахувань в рамках всеукраїнського форуму.

Основна мета форуму:

Провести діалог влади та суспільства щодо тарифів
Визначити стратегію та план дій влади на 2021 рік
Продемонструвати високий рівень міжнародної співпраці та партнерства з ЄС в енергетичному секторі
Збільшити довіру до дій влади і розуміння логіки ухвалення рішень
Забезпечити більший доступ українців до коректної інформації, протидіяти дезінформації та фейкам

Акредитація для ЗМІ до 13.00 суботи 13 лютого.

Більше інформації на сайті