back

Увага! Очікується погіршення погодних умов

08-02-2021 | 11:30

На Чернігівщині 8-9 лютого очікується суттєве погіршення погодних умов – значний сніг, вітер, хуртовина, мороз, ожеледиця. Це може спричинити ускладнення руху автотранспорту.

За повідомленням Укргідрометцентру, 8 лютого у західних, центральних, Житомирській, Київській, Чернігівській областях значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети.

Дорожнє господарство перебуває в режимі цілодобового чергування. Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області та отримання інформації про стан проїзду працює цілодобова гаряча лінія диспетчерської Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: +38(0462)661893, +380952714374.

Просимо водіїв завжди зважати на метеоумови. За суттєвого ускладнення погодних умов рекомендуємо утриматись від поїздок на далекі відстані. Враховуйте, що провести обробку покриття одномоментно з настанням несприятливої дорожньої обстановки неможливо. Треба час, аби техніка всюди доїхала. А після обробки покриття - щоб протиожеледна суміш спрацювала. Раціонально оцінюйте обстановку на дорозі. Обирайте безпечну швидкість, тримайте дистанцію, не робіть небезпечних маневрів. За вкрай складних метеоумов краще утриматися від поїздок на далекі відстані. 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області нагадує водіям вантажівок про аварійно-небезпечні ділянки з понаднормовим підйомом та спуском, де вантажівки узимку мають рухатись виключно з ланцюгами протиковзання. А на Путивському узвозі, що під Новгородом-Сіверським, в осінньо-зимовий період взагалі заборонено рух автопоїздів. 

Перелік аварійно-небезпечних ділянок:

- Н-07 Київ – Суми – Юнаківка, ділянка км 179+000 – км 190+000 (Тростянецька та Срібнянська балки) – рух із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів;

- Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч, ділянка км 153+600 – км 155+400 (с. Стахорщина) – рух виключно із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів;

- Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч, ділянка км 192+100 – км 194+600 (с. Ковпинка) – рух виключно із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів;

- Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП “Катеринівка”, ділянка км 77+670 – км 78+250 (с. Путівськ) – рух виключно із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів; заборонений рух вантажних автомобілів з причепами та напівпричепами;

- Т-25-19 Холми – Авдіївка – Оболоння, ділянка км 27+200 – км 33+200 (с. Понорниця) – рух виключно із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів.

Карта аварійно-небезпечних ділянок за посиланням.

На зимовий період на дорогах області визначені місця відстою транспортних засобів, де, за потреби, водії можуть перечекати непогоду. Усього 44 майданчики:

- перелік за посиланням;

- карта з локаціями за посиланням.